Знижка по Промокоду не поширюється на акційні товари! Мінімальна сума замовлення 4000 грн.
0

Корейські сироватки оптом

Фільтр
Ціна, грн
Вид
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Корейські сироватки

 

 

Чому неодмінно варто використовувати корейські сироватки для обличчя

Якщо ви маєте намір вичавити максимум користі з косметичних засобів корейського виробництва, вам неодмінно варто знати дещо про сироватку. Затребуваність і популярність цього виду засобів викликана не тільки властивостями, які мають сироватки, але й деякими хитрощами застосування, що допомагають багаторазово посилити і без того разючий ефект цих засобів. Тому дуже зрозуміло і передбачувано, що корейські сироватки оптом прагнуть закуповувати багато рітейлерів і неодмінно у всій різноманітності їх видів впливу.

Перш ніж замовляти ці косметичні продукти оптом, не зайве чітко уявляти особливості цього засобу. Косметична сироватка - це особливий концентрат цінних і корисних речовин і компонентів, що покращує і сприяє більш глибокому проникненню в тканини інших косметичних засобів, що наносяться слідом за сироваткою. Зокрема, корейська сироватка ефективно допомагає усунути проблеми зі шкірою навіть коли звичні (і найчастіше дорогі!) засоби не справляються зі своїми завданнями (усунення проявів в'янення та старіння, пігментація, запалена або роздратована шкіра).

Чим сироватки для обличчя корейські відрізняються від есенцій?

На сьогоднішній день виробники косметичних товарів пропонують нашій увазі такий спектр засобів, що не заплутатися в них дуже важко. Ось і сироватки часто плутають із косметичними есенціями і часом оптом замовляють одне замість іншого. А різниця таки є.

Сироватка має досить вузьконаправлену дію, тобто призначена для вирішення якогось одного завдання (як досягти більш різнопланового впливу на козу за допомогою сироваток, ми розповімо далі). Есенція – продукт все ж таки більш універсальний і спрямований на зміцнення та поліпшення стану відразу за декількома показниками. Тому для усунення невідкладної та яскраво-вираженої проблеми знадобиться саме корейська сироватка, для покращення загального стану шкіри, підвищення місцевого імунітету, профілактики появи ознак старіння – потрібна есенція. Пожвавити і покращити стан ваших локонів за допомогою сироватки - теж дуже поширена практика. Для вирішення цього завдання потрібна спеціальна корейська сироватка для волосся.

Як корейські сироватки оптом допоможуть вирішити проблеми шкіри: тонкощі нанесення

Всупереч широко поширеній думці, красу та здоров'я шкіри обличчя забезпечує аж ніяк не крем, а саме корейські сироватки для обличчя. Це дещо маловідоме відкриття для багатьох, що ефективний догляд потребує грамотного вибору коштів та правильного їхнього поєднання. Тому замовлення та постачання оптом цього косметичного товару цілком зрозумілі.

Унікальність сироваток полягає ще й у тому, що їх можна ніби нашарувати на шкірний покрив для посилення їхнього впливу і що для них немає жорстких норм поєднань. Кожна комбінація індивідуальна і повинна відповідати потребам вашого епідермісу, не викликаючи роздратування, почервоніння або алергічні реакції.

Однак слід пам'ятати кілька важливих моментів при поєднанні сироваток.

Перше і головне: на чисту шкіру слід наносити більш легкі сироватки, а потім більш щільні. Якщо ампули містять активні компоненти, їх слід наносити спочатку, та був – сироватки.

При використанні зволожуючих сироваток у поєднанні з активними компонентами спочатку використовуються активні сироватки, а потім - зволожуючі.

Для надмірно чутливої, роздратованої або зневодненої шкіри рекомендується починати із застосування засобу з гіалуроновою кислотою, а лише після цього – лікувальної сироватки.

Сироватку з вітаміном С або фруктовими кислотами слід наносити поверх зволожуючого гелю або сироватки, щоб уникнути подразнення.

Кислотні сироватки можна поєднувати з пептидами та ніацинамідом, наносячи спочатку кислотний засіб, а потім – пептиди або ніацинамід.

Однак слід уникати змішування сироваток з активними компонентами та кислотами із засобами, що містять ретинол або вітамін С, оскільки це може спричинити подразнення шкіри або інші небажані реакції. Рекомендується чергувати кислотовмісні засоби та ретинол для досягнення найкращого результату.

Корейські сироватки оптом

Придбати в максимально широкому асортименті корейські сироватки оптом можна в нашому магазині оригінальної корейської косметики. На вас чекає не тільки найширший вибір цих безперечно ефективних косметичних засобів, а й оригінальна продукція безпосередньо від корейських виробників.

Адже ми співпрацюємо лише безпосередньо з виробниками, а значить, ймовірність придбати підробку, браковану продукцію або просто товар низької якості прагне нуля.

Вгору